Kocham kobiecość i ponadczasową prostotę...


Kocham ducha retro ale we współczesnej

interpretacji...


Kocham brytyjską dumę, honor i godność...


Kocham francuską klasę i niewymuszony wdzięk...


Kocham fascynatory podkreślające kobiecą

nietuzinkowość...


Kocham tworzyć historie pisane mocą mojej wyobraźni...


Kocham powściągliwość w odpowiedniej dozie z szaleństwem i pazurrrem w detalu...


Kocham tajemniczość i kobiecą zadziorność...


Kocham pisanie pamiętników i listów...


Kocham misterne koronki i hafty, wstążki we włosach...


Kocham muzykę, teatr, operę...


Kocham Ludzi...
Od zawsze wyobrażałam sobie, że moje umiejętności, pasje i wewnętrzne predyspozycje przysłużą się w jakiś sposób Ludziom. Marzyłam, aby swoimi działaniami tworzyć wartość. Długo nie rozumiałam, że nie trzeba spektakularnych czynów, aby tę wartość nieść.

Po latach spędzonych w korporacjach czy na etacie zapragnęłam realizować swoje własne cele, zamiast tych cudzych, dlatego w 2020 roku założyłam firmę Pastelove Motyle. Kierowana potrzebą serca zostałam wolontariuszką w hospicjum dla Dzieci. Zadałam sobie ważne pytania o to kim jestem teraz i kim chcę być za kilka lat, połączyłam w jedno wszystko to, co wprawia w zachwyt moje serce i to, co potrafię robić najlepiej.... i moja droga stała się oczywista.


Projektowanie ludzkich emocji.

Dobrych emocji.


Poprzez piękne ubranie, poprzez pozytywne podejście do życia pisane słowem pełnym refleksji i poprzez empatię wobec drugiego Człowieka.

W dobie szermierczych e-pojedynków na hejt, bezinteresowna uprzejmość staje się rzadkością. Dbam o kulturę języka i relacji z moimi Klientami, z Obserwatorami, z Partnerami Biznesowymi. Szacunek to dla mnie wartość nadrzędna. Poprzez starannie przemyślany projekt, dokładne szycie, ręczne wykończenie aż po sercem pakowane, ozdabiane i personalizowane zamówienia, staram się ten szacunek przekazać Tobie. Wszyscy na szacunek zasługujemy i wszyscy umiejętność okazywania szacunku posiadamy. Akcje, które organizuję i których tyle przede mną, mają zawsze wspólny cel - nieść wartość. Chcę wyłonić piękno Człowieka poprzez odpowiedzialną modę, która buduje most pomiędzy potrzebą noszenia wyjątkowych ubrań a realizowaniem naturalnej skłonności do spełniania wartościowych celów.


Wierzę, że są Ludzie, którzy pragną podobnie.