Kolekcje

2020-11-30

0

Fascynatory, to wyszukane ozdoby na włosy, podkreślające wyjątkowość stylizacji wieczorowej czy koktajlowej. To piękne dodatki, dzięki którym nie tylko wyróżnisz się w towarzystwie ale sama poczujesz się wyjątkowo i elegancko, niczym dama z arystokratycznych salonów.


Te ręce, które tworzą fascynatory z moich marzeń to ręce mojej Mamy, Krysi, której fantazja nie zna końca. Wspólna praca wywołuje wiele radości ale i spięć, rzecz jasna, bo dwa podobne charaktery przy pracy mogą wpływać na zwiększoną produkcję iskier, z czego, jak się później okazuje, powstają niepowtarzalne projekty zmaterializowane w fascynatorach.


Każdy fascynator czy inna ozdoba na włosy jest tworzony z resztek tkanin, które nie zostały wykorzystane w procesie szycia a którym można nadać nową historię. Kobiety posiadają ten niepowtarzalny czar, w związku z tym, pragnąc podkreślić naszą unikatowość, tworzymy projekty w limitowanych ilościach.


Realizujemy też indywidualne zamówienia na specjalne okazje, jakie tylko uznacie Waszym wewnętrznym słownikiem za specjalne: przyjazd teściowej na rodzinny obiad, odbiór upragnionego prawa jazdy, randka z mężczyzną, który może okazać się TYM JEDYNYM, domówka u Znajomych, wizyta w filharmonii, w teatrze, bal, gala, wesele (tak, te czasy wrócą!).


Okazji jest mnóstwo i tylko od nas zależy, w jaki sposób je podkreślimy! 


Do każdego zamówionego fascynatora wysyłamy uśmiech gratulacji w prezencie! :)

Wioletta z dumą nosi fascynator TAJEMNICZA ELEGANCJA stworzony z krynoliny i tiulu okraszonego czarnymi kropeczkami uroku, dzięki któremu jej aura została ubogacona finezją a charakter ujawnił się w swym doskonałym wyczuciu klasy i elegancji. Wyobraźnia zabiera nas prosto na dworskie salony, pośród elokwentne towarzystwo pełne uznania dla nieprzemijającej kobiecej tajemnicy i jej intrygującej osobowości.Julia prezentuje fascynator GRACJA & KOKIETERIA wykonany również z krynoliny ułożonej w kokardę oraz z tiulu w czarne kropki, który podkreśla zmysłowość stylizacji oraz tajemnicę jej Właścicielki. Julia, niczym bohaterka szekspirowskich romansów, uosabia piękno, romantyzm i nieodgadnione meandry kobiecej duszy co w połączeniu z fascynatorem i rękawiczkami w tiulowe kropki buduje wyobrażenie Kobiety jak ze snów.Gabriela nosi fascynator KRÓLEWSKA GLORIA, który czaruje swym koronkowym urokiem i, dzięki delikatnej woalce, pozwala kokieteryjnie rzucanym spojrzeniom dotrzeć wprost do głębi męskiej duszy wywołując nieodwracalne miłosne spustoszenie.Na pierwszym pokazie mody Pastelove Motyle do każdej kreacji zaprojektowany został fascynator, który zdobił całą stylizację niepowtarzalnym urokiem rodem z królewskich salonów. Nasze modelki, niczym angielskie damy, z wdziękiem i czarem przechadzając się po wybiegu, roztaczały wokół siebie aurę tajemniczości i ponadczasowej elegancji, która niejedno serce wprawiła w drżenie.

Fascynatory na pokaz

mody zostały wykonane we współpracy z Modystkami, które fantastycznie uchwyciły

moją wizję i planowany przekaz.