Kolekcje

2020-11-27

0

Drzemią we mnie dwie osobowości : romantyczna, spokojna, marzycielska, nostalgiczna, sentymentalna, wrażliwa, patetyczna, poetycka ale również przebojowa, odważna, dzika, szalona, zadziorna, nieprzejednana, niepokorna, buńczuczna. I tę drugą stronę również wyciągam na światło dzienne....lub bardziej wieczorowe, w postaci sukien na ważne uroczystości, bale czy gale.


I choć pandemia zmieniła oblicze świata, wymusiła tymczasowe schowanie strojnych sukien do szafy, to mimo wszystko nadejdzie ten dzień, w którym ta bomba kolorystyczna wybuchnie wprost na sale bankietowe dotychczas uśpionych hoteli i pałaców. Dumnym krokiem zatańczą męskie nogawki splecione z utęsknieniem z kobiecym tajemniczym szelestem sukien i świat znów zaznawać będzie wszechogarniającego szczęścia płynącego z zespolonych muzyką oddechów...Ta euforia nieposkromiona wymagać będzie wspaniałej oprawy estetycznego piękna.


Kobiety, zadośćczyniąc sobie straconych bali, będą pragnęły wyglądać tak, jakby świat miał istnieć tylko przez jeden wieczór....Dlatego suknie, które zaprojektowałam, zaprezentują się ponownie na tej właśnie sali balowej, na tym parkiecie, na tej podłodze, na tym...dywanie, na tej przestrzeni, która znów ożyje...


Niech te suknie pozwolą nam utrwalić w sercach ożywcze chwile wolności, uczucie wyzwolenia, szczęścia, nieskrępowanej towarzyskości. Niech obudzą naszą kobiecość, elegancję i dzikość serca!


Każda z nas ma swoje porywy serca i raz na jakiś czas potrzebują one odpowiedniej oprawy estetycznej... a taką znajdziesz wśród kolekcji sukien wieczorowych od Pastelove Motyle!