Kolekcje

2021-08-15

0

Kolekcja zaprezentowana podczas pokazu mody w ramach Sandomierz Fashion Street, który odbył się 08.08.2021, jest opowieścią o dwojakiej naturze kobiety. Z jednej strony zależało mi, aby pokazać Kobietę jako silną, niezależną i odważną w podejmowanych działaniach Liderkę, ale z drugiej, chciałam skupić się na jej romantycznej kobiecości, niekiedy ukrywanej w obawie przed negatywnym odbiorem świata. A przecież kobiecość jest darem, unikatowym elementem naszego żeńskiego DNA, z którego możemy rzeźbić poczucie wartości, radość i siłę.


Kobieta w tej kolekcji zachwyca swym sentymentalizmem, zamiłowaniem do minionych epok, do elegancji dworskiej wyrażonej okryciami głowy i koronkowymi rękawiczkami. Ukazuje także siłę odzwierciedlającą jej przynależność do nowoczesnego świata, w którym liczy się pracowitość, energia, szybkość podejmowanych decyzji i praktyczność w ubiorze, co zostało zawarte w minimalistycznych sukienkach o geometrycznych cięciach, prostej ale bardzo eleganckiej i kobiecej formie z dodatkiem plisowanych tkanin.


Wszystkie projekty łączy ponadczasowa elegancja i klasa, dopasowana do dualnej osobowości Kobiety - z jednej strony pewnej siebie i zdecydowanej a z drugiej, pozwalającej sobie na romantyczne marzenia chwilowo oderwane od codziennych spraw.

Zapraszam do obejrzenia pokazu (start 22 minuta i 58 sekund).