MEDIA & WYDARZENIA
blog

2021-07-10

0

1 lipca 2021 r. w prestiżowym budynku Medical Beauty Academy w Warszawie odbyła się oficjalna premiera książki „Siła prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą” pod redakcją Ilony Adamskiej. 


Zaproszenie do udziału w tym projekcie było dla mnie świetnym doświadczeniem, okazją do zagłębienia się w siebie i do poszukiwania odpowiedzi na pytanie o to, kim naprawdę jestem i jakie jest moje przeznaczenie, cel, kierunek do wykorzystania swojego zestawu cech i predyspozycji. Ilona Adamska, twórczyni tej inicjatywy, zaprosiła do projektu 30 kobiet biznesu, które opowiadają o swojej wewnętrznej drodze do odkrycia prawdziwego powołania, o rozumieniu samej siebie i szanowaniu tego, co w trakcie tej drogi odkrywały. 


Często nie zadajemy sobie ważnych pytań o to, czy jesteśmy we właściwym miejscu, z właściwymi Ludźmi, z właściwymi wyborami... W pędzie życia nie poświęcamy się refleksji, która może gdzieś nieśmiało puka do naszej podświadomości ale zostaje uciszona hałasem dnia codziennego. Warto przeczytać inspirujące historie Kobiet, które postanowiły wysłuchać tego szepczącego głosu i przekonać się, jak wielkie zmiany zapoczątkował w Ich życiu.


To 15. książka Ilony, w której udział wzięły także osoby znane ze świata mediów m.in. prof. Jerzy Bralczyk, Anna Maruszeczko, Andrzej Pągowski, Monika Richardson, Teresa Rosati, Paulina Smaszcz. 


Książkę „SIŁA PRAWDY. O TRUDNEJ SZTUCE BYCIA SOBĄ” można nabyć na stronie www.ikmag.pl/sklep .

książka, Ilona Adamska, premiera, spotkanie kobiet, promocja, promocja książki, autentyczność, być sobą, bycie sobą, sztuka