BOHATERKI MARKI

2021-04-09

0

Bardzo cenię sobie kreatywność i indywidualne podejście u firm, z których korzystam i z którymi współpracuję. Działania nieszablonowe, nie taśmowe, nie od linijki, z ustępstwami od reguł. Lubię mieć poczucie, że pewien wysiłek został włożony przez firmę specjalnie dla mnie bo to daje mi dar wyjątkowości, który mogę sama sobie sprawić korzystając z usług takiej firmy. Bo jak nie czuć się wyjątkowo, kiedy wiem, że mogę uzyskać personalizowany produkt czy usługę, dopasowaną specjalnie do moich potrzeb, gustu czy wizji. Kiedy wiem, że nie otrzymam byle jak zapakowanego produktu, tylko najmniejszy detal będzie opowiadał o zaangażowaniu osoby, która go przygotowała. To po prostu szalenie miło jest wiedzieć, że otrzymało się od kogoś cenny czas, uwagę i troskę czyli to, czego potrzebujemy na co dzień, tak po ludzku. I jeszcze produkt :)


Dlatego w mojej firmie kładę nacisk na indywidualne podejście do każdej z Was, ale też do każdego z Was bo czasem otrzymuję prośby o konsultacje modowe od mężczyzn. Staram się dostrzegać Wasze potrzeby w obrębie mody i stylu, rozwiązywać Wasze problemy, antycypować Wasze wahania. Każda sukienka i spódnica, które widzicie w sklepie jest modyfikowalna - można ją wydłużyć bądź skrócić na zamówienie albo całkowicie uszyć według Waszych konkretnych potrzeb. Sama często rezygnowałam z zakupu spódnicy czy sukienki tylko i wyłącznie ze względu na jej długość -

Tak było w przypadku Madzi, której spodobała się sukienka RAVENNA Gold ale miała inną wizję na dekolt i rękawy. Ustaliłyśmy więc wersję, która jej najbardziej odpowiadała i efekt wyszedł bardzo sexy ponieważ ten dekolt, który Madzia wymyśliła, obszyty złotą wypustką (tak samo jak rękawy) tak mocno przykuwa wzrok…! Tak właśnie widzę kobiece piękno – odurzone w eleganckiej prostocie, delikatnie kuszące ale w obrębie wyobraźni, która maluje własne wyobrażenia. Każda Kobieta jest po prostu piękna, tylko to piękno jest albo głęboko ukryte, albo zakurzone nieświadomością, nieodpowiednim strojem albo…opiniami innych.


Dlatego z radością przedstawiam Wam dział zatytułowany "Bohaterki Marki", w którym będę pokazywać jak, wraz z fantastycznymi Kobietami tworzymy stroje na specjalne zamówienie czyli: szyte na miarę, szyte z modyfikacją istniejących projektów lub szyte wyobraźnią Klientki ale zainspirowane projektami Pastelove Motyle :) Głośno i wszędzie podkreślam, że kocham piękno Kobiet i bardzo zależy mi, aby KAŻDA Z WAS, Drogie Kobiety, spojrzała na siebie z miłością i werwą, zadowoleniem i akceptacją! A wiadomo, że na takie efekty, między innymi, mocno wpływa piękny wizerunek zewnętrzny! I pewnie niektóre z Was od razu pomyślą sobie: ach, może gdybym była szczuplejsza..., albo miała mniejszy nos..., albo była blondynką z długimi, gęstymi lokami..., albo miała dłuższe rzęsy..., albo szczuplejszą talię..., dłuższe nogi..., węższe ramiona..., dłuższe palce u rąk..., chudsze kostki u stóp..., krąglejsze łydki..., zgrabniejsze kolana... :) Cóż to by była za nuda gdyby Kobiety wyglądały jak odlane z jednej formy! Biedni ci mężczyźni! Na szczęście każda z nas jest niepowtarzalna, nie do podrobienia! I właśnie tę niepowtarzalność zamierzam pokazywać i zapraszać Was, Drogie Bohaterki Marki, do opowiadania o sobie.


Dzisiaj przedstawiam Magdę - mamę i żonę, która najbardziej kobieco czuje się w sukienkach, szpilkach i niczym prawdziwa sroka, uwielbia złoto. Dlatego propozycja dodania złotych elementów w dekolcie i rękawach idealnie wpisuje się w Madzi indywidualne potrzeby. To sukienka na wiele okazji: komunia, chrzciny, rodzinny obiad, wesele, przyjęcie, wyjście do teatru, do filharmonii (koniecznie z fascynatorem!) czy do pracy. Madzia jest Kobietą, dla której liczą się wartości takie jak: rodzina, przyjaźń, odpowiedzialność, szczerość. Docenia piękno ponadczasowej elegancji z twistem i pazurem a jednocześnie lubi gdy kreacja nie jest oczywista. Wystarczy tylko wyobrazić sobie możliwości, jakie daje RAVENNA Gold: w połączeniu ze szpilkami i skórzaną ramoneską oraz beretem z woalką buduje zadziorny look i kojarzy się z Kobietą zdecydowaną i pewną siebie. Z kolei RAVENNA w towarzystwie delikatnych balerinek, torebki listonoszki i aktówki pozwala nam widzieć się w niej podczas załatwiania pilnych spraw na mieście, kiedy musimy czuć się wygodnie ale jednocześnie wyglądać elegancko. Kiedy ubierzemy długi, najlepiej wełniany kardigan i zdejmiemy pasek, jesteśmy gotowe na wieczorny relaks na tarasie lub balkonie w towarzystwie przyjaciół, lampki wina, szklanki wody z cytryną czy lemoniady. Możliwości i okazji jest naprawdę wiele, ważne aby dopasować odpowiednie ubranie do swojego tryby życia i czuć się zarówno estetycznie dobrze, wygodnie i wyjątkowo. Bo dlaczego nie możemy czuć się wyjątkowo każdego dnia?


Pastelove Motyle dodają skrzydeł a Wy dodajecie skrzydeł mnie! Synergia doskonała. 

bohaterki marki, kobiety Pastelove Motyle, eleganckie sukienki, sukienka midi, sukienka z kieszeniami, sukienka plus size, sukienka xxl, sukienka na komunię, sukienka na wesele, sukienka na chrzciny, sukienka na imprezę