MEDIA & WYDARZENIA

2021-04-07

0

Bardzo lubię pisać więc artykuł o francuskiej elegancji w projektach Pastelove Motyle opublikowany na portalu feszyn.com był świetną okazją do przedstawienia propozycji na wiosnę bo to na wiosnę właśnie potrzebujemy nowej energii i motywacji! Często to wiosenne odrodzenie zachęca nas do zmiany wizerunku, złych nawyków, nowych postanowień i czegoś nieczęsto szalonego. Czyż bluzka w energetyczne kwiaty nie jest takim właśnie kontrolowanym i bezpiecznym szaleństwem? A opaska na włosy przywołująca najbardziej kwieciste i wiosenne bujne łąki pełne kwiatów, czyż to nie jest okazja do równie pozytywnego szaleństwa w wersji mini?


W artykule piszę o potrzebie obudzenia w sobie właśnie takiej kobiecej wiosny, pełnej energii i radości. Podkreślam, że warto eksponować kobiecość w sposób elegancki, stylowy ale z twistem nowoczesności. Podpowiadam, jak budować paryski szyk oraz jak w nowatorski sposób tworzyć świadomie swój styl z wykorzystaniem ubrań modułowych.


Zależy mi aby każda kobieta wiedziała jak wyeksponować swój unikalny czar i prostotą ukazać poczucie elegancji.


Zapraszam do przeczytania całego artykułu tutaj.

wiosna, styl francuski, francuski styl, elegancka spódnica, sukienka na co dzień, sukienka na każdą okazję, koszula w kwiaty, koszula z wiskozy, opaska na włosy, opaska turbanka