Z REFLEKSJĄ

2022-12-17

0

Moda odpowiedzialna społecznie, piękno wewnętrzne człowieka - to kierunki, w których podążam jako twórca. Odkrywanie piękna ludzkiego serca, wywoływanie pozytywnych emocji, budowanie siły i poczucia sprawczości, pomaganie w akceptacji siebie - moda może wykraczać bardzo szeroko poza swoje podstawowe funkcje. Dlaczego? Bo ma potężną siłę i wpływ na każdą kobietę.


By wykorzystać ten niesamowity potencjał, sięgnęłam trochę głębiej, pod powierzchnię zewnętrznego wyglądu, aż do duszy, która tak naprawdę ma ogromny wpływ na nasz wizerunek. Jeśli tam panuje harmonia i szczęście, odzwierciedlenie widoczne jest na zewnątrz: w dobrej energii, życzliwości i szacunku wobec siebie i świata. Takie kompletne piękno tworzy kobietę świadomą swojej mocy. Często jednak ulegamy zniechęceniu i podszeptom wewnętrznego krytyka. Nie radzimy sobie z przeszkodami, tracąc wiarę w siebie i sens życia.


Poznałam wiele fantastycznych kobiet, które wręcz zawstydziły mnie swoją zaradnością, siłą i energią. Często borykały się z wielkimi traumami, a pomimo to, odważnie patrzyły w przyszłość i szły dziarsko po swoje marzenia. I zrodził się w mojej głowie pomysł, aby utrwalić ich historie w formie pisemnej i tym samym, wlać nadzieję w serca innych osób, w których wygasa wola do walki o swoje marzenia, z różnych powodów.


Kamila, Agnieszka, Magda, Danusia i Kinga - wszystkie łączy niesamowita siła i hart ducha. Ta siła pozwala im świadomie kreować swoją przyszłość, w którą patrzą z optymizmem. Chociaż życie doświadczyło je chorobami, niepełnosprawnościami i sytuacjami, które mogą wydawać się traumatyczne, to jednak udowadniają, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć furtkę do szczęścia.


Patrz odważnie przeszkodom w oczy i żyj tak, jak chcesz.


Autorka: Gabriela Tomaka-Ząbek

Fotograf: Tomasz Cierpisz, Draw Light Studio

Liczba stron: 83

Format: Pdf

Cena: 49zł (do końca grudnia 2022, później 59zł)Jak kupić e-booka?


Wybierz jedną z dwóch opcji:


  1. Bezpośrednio w sklepie.
  2. Przelew bezpośrednio na konto mBank 38 1140 2004 0000 3102 8053 4688. Tytuł przelewu: Pomimo + adres mailowy.
  3. Blik na numer telefonu 501 222 048. Tytuł przelewu: Pomimo + adres mailowy.Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy podany w tytule, zostanie wysłany e-book w formie pdf.


Życzę przyjemnej lektury i emocji, które porwą Cię do działania!