O Mnie

Jestem osobą szukającą w życiu dobrych chwil, prostych powodów do radości. Staram się nie „przekartkować” życia a uważnie zaczytać się w każdej jego stronie.

Pomagają mi w tym dwa największe powody mojej radości: Antosia i Franciszek w spółce z mężem Konradem, Rodziną oraz Przyjaciółmi😊 Takimi z piaskownicy jeszcze.

Zależy mi, aby pomóc zabieganym osobom, jakich teraz tysiące, w zatrzymaniu się na chwilę nad głębszą refleksją na temat fundamentalnych wartości takich jak rodzina, miłość, przyjaźń, dobro, empatia, szczerość i wiele innych. Często żyjemy z dnia na dzień, w obrębie utartych schematów i przyzwyczajeń, czasem w więzi naszych własnych ograniczeń. Często biegniemy po osi, która codziennie wygląda tak samo. Czy nie brakuje nam czegoś więcej? Zazwyczaj tak, ale z różnych powodów nie sięgamy wyżej.

Chciałabym opowiedzieć Wam historie, które zauważam, które skłaniają do refleksji, analizy, zadumy a być może i zmiany. W moim życiu nie brakuje zmian, ja do zmian dążę, średnio co dwa lata ich potrzebuję 😊

Ostatnio zrewolucjonizowałam swoje życie i zajęłam się realizacją marzeń. W 2019 roku stworzyłam markę odzieżową Pastelove Motyle. Każda moja sukienka jest szyta Sercem.

Projektuję ponadczasowe piękno i elegancję dla świadomych Kobiet. To projekty tworzone na lata, dla pokoleń, to klasyka zamknięta w ramach retro ale z pazurrem teraźniejszości i nieprzemijającej elegancji śladem Księżnej Kate i Jacqueline Kennedy, to opowieść o kawałkach historii utkanej ze wspomnień, to feeria barwnych emocji oraz styl dla każdej Kobiety, pragnącej wydobyć dyskretny wdzięk i urok, który niezaprzeczalnie tkwi w każdej z nas..

Pastelove Motyle – to tysiące dobrych emocji, które kolorują świat dodając mu barw i pozytywnych wibracji. Każdy Pastelovy Motyl niesie ze sobą przesłanie i zachętę do czynienia dobra, okazywania szacunku, rozprzestrzeniania radości, budowania trwałych relacji, zachwytu nad życiem i prostymi przyjemnościami.

Moda, o której marzę, jest odpowiedzialna społecznie: dba o Pracowników, Klientów , Partnerów i ekologię. Każdy projekt jest szyty w Polsce, przez lokalną przemiłą Krawcową. Tkaniny nie są dobierane przypadkowo – każda z nich jest najwyższej jakości po to, aby komfort i użytkowość projektu mogły cieszyć latami jego Właścicielkę. Resztki tkanin wykorzystujemy na kreatywne dodatki zarówno dla Kobiet jak i dla Dziewczynek.

Odpowiedzialność społeczna zawiera się również w organizowanych akcjach charytatywnych oraz projektach związanych z terapią modą (jak pokaz mody Podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll).

Przekazuję regularnie część dochodu na cele charytatywne, ponieważ dzieląc się dobrem mnożę radość i poczucie spełnienia.

Inspiracje, które wpłynęły na tożsamość mojej marki opisane zostały tutaj:

PREMIERA

Tworzymy ubrania, dzięki którym będziesz pamiętać ważne momenty Twojego życia i które, traktowane z sercem i poszanowaniem, przejdą do następnego pokolenia niczym pamiętnik pełen cennych wspomnień Rodziny.

Pozwól ubrać się w marzenia i poczuć trzepot pastelovych skrzydeł.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu treści, które w metaforyczny sposób przełożą się na Twoje życie, być może zobaczysz pole do zmiany na lepsze, a być może uświadomisz sobie z mocą ogrom szczęścia, jaki już posiadasz.

Jeśli choć jedna osoba, która tutaj zajrzy, znajdzie coś ważnego dla siebie, to będzie wystarczający sens mojego wirtualnego bytu.

Zatrzymaj się.

.

.

.

Zapraszam 🙂

Gabi

 

 

A potem napisz, jeśli tylko chcesz:)

pastelovemotyle@gmail.com