O Mnie

 

Jestem osobą szukającą w życiu dobrych chwil, prostych powodów do radości. Staram się nie „przekartkować” życia a uważnie zaczytać się w każdej jego stronie.

Pomagają mi w tym dwa największe powody mojej radości: Antosia i Franciszek w spółce z mężem Konradem, Rodziną oraz Przyjaciółmi😊 Takimi z piaskownicy jeszcze.

Zależy mi, aby pomóc zabieganym osobom, jakich teraz tysiące, w zatrzymaniu się na chwilę nad głębszą refleksją na temat fundamentalnych wartości takich jak rodzina, miłość, przyjaźń, dobro, empatia, szczerość i wiele innych. Często żyjemy z dnia na dzień, w obrębie utartych schematów i przyzwyczajeń, czasem w więzi naszych własnych ograniczeń. Często biegniemy po osi, która codziennie wygląda tak samo. Czy nie brakuje nam czegoś więcej? Zazwyczaj tak, ale z różnych powodów nie sięgamy wyżej.

Chciałabym opowiedzieć Wam historie, które zauważam, zarówno te z mojego doświadczenia jak i te z doświadczenia innych, które skłaniają do refleksji, analizy, zadumania a być może i zmiany. W moim życiu nie brakuje zmian, ja do zmian dążę, średnio co dwa lata ich potrzebuję 😊

Dodatkowo, jako że od zawsze chłonęłam artykuły wnętrzarskie, modowe i podróżnicze, te trzy dziedziny będą również obecne w mojej blogowej przestrzeni, w różnym stopniu natężenia 😊

Mam nadzieję, że znajdziecie tu treści, które w metaforyczny i magiczny sposób przełożą się na Wasze życie, być może zobaczycie pole do zmiany na lepsze, a być może uświadomicie sobie z mocą ogrom szczęścia, jaki już posiadacie.

Być może choć jedna osoba, która tutaj zajrzy, znajdzie coś, czego szuka. To będzie wystarczający sens mojego wirtualnego bytu.

Zatrzymaj się.

.

.

.

Zapraszam 🙂

Gabi

 

 

A potem napisz, jeśli tylko chcesz:)

pastelovemotyle@gmail.com